Про нас

Наша компанія - це невелике підприємство сімейного типу, яке займається виробництвом та продажем галантерейних виробів з натуральної шкіри. Наш стиль - зручність, комфорт і практичність, пріоритет у виробництві - якість. Ця сторінка - наш офіційний сайт як виробників.

    " LAVOKS — майстерня з пошиття шкіряних виробів, засновниками якої є сімейна пара Вячеслав і Оксана Сучак.

Назва походить від симбіозу двох імен SLAVA і OKSANA. У Оксани був досить великий досвід в пошитті виробів зі шкіри, освіта інженера-конструктора швейних виробів, саме вона і почала все це з пошиття 10 косметичок і продажу їх через Facebook. Потім з'явилася сторінка «Мої вироби зі шкіри», на якій вона фотографувала і викладала все що шила на замовлення.
Вячеслав мав за плечима багатий досвід підприємця в організації та веденні бізнесу, але не мав досвіду в швейній справі і перший час досить скептично дивився на затію Оксани, але одного разу, побачивши перспективу, змінив думку. Навчився шити руками і сам пошив понад 500 гаманців.
Другий етап розпочався в червні 2017 року. В цей час було прийнято рішення про оренду приміщення на вулиці Клеманська 1/5 і пошуку помічників, так як самі вже не справлялися. Потихеньку приміщення наповнилося швейними машинками, пресами, та іншим обладнанням. З`явився склад фурнітури і шкіри, шоу-рум при майстерні.
З моменту створення торгова марка «LAVOKS» замислювалася як симбіоз ручної роботи і сучасних фабричних технологій. В цьому напрямку і зараз йде розвиток справи. Більшість деталей вимагають високої точності, тому вирубуються вони на італійському пресі за допомогою сталевих різаків найкращого виробника. Використовується тільки натуральна шкіра, міцні нитки і фурнітура надійних виробників, сучасні швейні машини та інше добротне обладнання.
А головна сила криється в досвідчених руках майстрів! Сумки, рюкзаки, гаманці, ремені, картхолдери і візитниці, обкладинки — зроблені їх золотими ручками.
З самого початку справи було прийнято рішення працювати за системою B2C (бі-ту-сі) тобто реалізація виробів без посередників, безпосередньо від виробника відразу споживачеві, без зайвих націнок магазинів і інших посередників. Тому вироби по ціні виробника можна придбати або в шоу румі в Києві на Клеманській 1/5, або через офіційний сайт https://lavoks.com/ та сторінки Facebook та Instagram, відправки поштою кожен день по буднях.
Головні цінності «Lavoks»— якість, швидкість, доступність. З вірою в те, що для вас це так само важливо! "